Liczniki Sigma BC 16.12

liczniki sigma

Liczniki Sigma nalezą do najchętniej kupowanych. W dzisiejszym wpisie opowiemy o liczniku BC 16.12 z linii TOPLINE 2012, szeroko dostępnym w polskich sklepach. Co potrafi to małe urządzonko i czy warto się w nie wyposażyć?

Jeśli zależy Ci na dużej ilości funkcji i dokładnym pomiarze, lepiej będzie wybrać dobry sprzęt. Słaby licznik równie dobrze zostawić w szufladzie, gdyż dane z jego wyświetlacza nie będą miarodajne. Jest to taki rodzaj wyposażenia, w przypadku którego decydujemy, czy kupić dobre, czy nie kupować wcale. Liczniki Sigma to urządzenia profesjonalne, a to sprawia, że warto się im przyjrzeć.

Licznik z linii TOPLINE 2012 jest przede wszystkim możliwie dokładny, jak na tego typu sprzęt – a przynajmniej tak deklaruje sprzedawca. Jest też szybki i łatwy w montażu, a to również nie bez znaczenia. Jest łatwy do ustawienia, nie będziesz więc musiał głowić się godzinami nad menu i funkcjami poszczególnych przycisków – jak to często bywa w przypadku chińskich wynalazków. Liczniki Sigma dają możliwość używania na dwóch rowerach oraz dołączenia kadencji.

Są wyposażone w nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem. Jest on wystarczająco duży i czytelny. Łatwo nauczysz się wychwytywać to co istotne. Liczniki Sigma mają wszechstronne funkcje. Pokazują między innymi prędkość aktualną, prędkość średnią, porównanie prędkości aktualnej ze średnią, prędkość maksymalną, dystans wycieczki, dystans całkowity roweru 1/2/1+2 (niedostępny w trakcie jazdy). Mają też oddzielny licznik dystansu uruchamiany ręcznie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s