Rowery Merida – co kryje się za ich sukcesem?

merida22Merida to jedna z wiodących marek rowerowych. Producent ma ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu jednośladów, wiele doskonałych modeli na koncie i własne niezawodne technologie. Rowery odpowiadają potrzebom amatorów oraz spełniają wymagania sportowców. Skąd sukces marki?

Rowery Merida są obecne na rynku w 77 krajach świata. Są częstym wyborem sportowców. Niejednokrotnie zdobywano na nich tytuły mistrzów świata. Na co dzień rowery Merida cieszą się zaś niemalejącym zaufaniem milionów użytkowników. Nic dziwnego, solidność wykonania sprawia bowiem, że są to jednoślady rzeczywiście niezawodne, wysokiej klasy.

Rowery Merida dla sportowców i dla amatorów

Od 2013 r. marka Merida współtworzy Lampre, jedną z najstarszych i najpopularniejszych grup kolarskich. W Lampre-Merida startuje między innymi wiodący polski kolarz i ambasador marki w naszym kraju, Przemysław Niemiec.

Ponad cztery dekady doświadczenia w produkcji rowerów pozwoliły firmie Merida na wypracowanie autorskich technologii. Producent stale wdraża również nowe rozwiązania. Gwarantuje przy tym najwyższą jakość rowerów seryjnych oraz niepowtarzalną klasę modeli startujących w najważniejszych wyścigach kolarskich świata.

Merida to marka prestiżowa, ale ogólnodostępna. Jest to sprzęt wysokiej jakości, który równocześnie jest w zasięgu ręki przeciętnego użytkownika. Można po niego sięgnąć sięgnąć, gdy zależy nam na jednośladzie niezawodnym i nowoczesnym.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s