Rowery KTM – nowości na sezon 2016

rowery ktmKTM co roku przygotowuje dla nas wiele nowości. Nie inaczej jest także w roku 2016. Mamy już koniec marca, więc możemy pokusić się o drobne podsumowanie. Przyjrzymy się ofercie skierowanej na nasz rodzimy rynek. Rowery KTM znowu zaskakują nas atrakcyjnym wyglądem oraz nieszablonowymi rozwiązaniami.

Fat Rat

Model ten został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, których interesuje pojazd, który poradzi sobie w zupełnie ekstremalnych warunkach takich jak piach czy błoto. Fat Rat radzi sobie w trudnym terenie dzięki niezwykle szerokim oponom. Do ekstremalnych warunków dostosowano także inne elementy tego jednośladu – wszystkie linki zostały ukryte wewnątrz solidnej ramy wykonanej z aluminium. Przerzutki marki Sram oraz hamulce Shimano zapewniają najwyższą jakość i wytrzymałość. Fat Rat 2016 to niezwykła maszyna, obok której fani mocnych wrażeń nie przejdą obojętnie

Myroon 29 Elite

Kolejnym rowerem, które także świetnie radzi sobie w trudnym terenie, jest Myroon 29 Elite. Niska waga (nieco ponad 10 kilogramów) w połączeniu z 29-calowymi kołami zapewnia niezwykłą radość podczas przemierzania nawet bardzo wymagających bezdroży. Osiągnięcie takiego efektu było możliwe dzięki zastosowaniu fantastycznej ramy typu hardtail wykonanej z włókna węglowego. Zastosowanie przerzutek i hamulców firmy Shimano stanowi doskonałe uzupełnienie tej jakże udanej konstrukcji.

Life One

Jeżeli uwielbiamy rowery KTM, lecz nie możemy sobie pozwolić na zakup droższych modeli, Life One będzie znakomitym wyborem. Ten rower trekkingowy zaskoczy nas wysokim komfortem i nienaganną jakością za rozsądną cenę. Wybór tego pojazdu będzie także bardzo dobry dla ludzi, którzy chcą rozpocząć przygodę z rowerem na poważnie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s