Rowery elektryczne ECOBIKE

ecobikeW świecie rowerów coraz większą i stale rosnącą popularnością mogą z pewnością pochwalić się rowery elektryczne. Te nowoczesne, napędzane bateriami jednoślady znajdują swoje zastosowanie zarówno w warunkach miejskich jak i w bardziej wymagającym terenie, a użytkownicy rowerów elektrycznych to osoby w różnym wieku.

Wspomaganie napędu rowerowego poprzez energię elektryczną to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób starszych, które są nieco mniej sprawne ruchowo i jazda na rowerze klasycznym sprawia im zbyt wielką trudność, jak i dla osób, dla których wcześniej jazda na rowerze nie kojarzyła się z atrakcyjnym spędzaniem czasu.

Najlepszym sprawdzianem dla rowerów elektrycznych są wszelkiego rodzaju wzniesienia, które dzięki wspomaganemu napędowi możemy pokonać nie roniąc jednej kropli potu. Nowoczesne rowery elektryczne mogą rozpędzić się do 30 km/h, a ich zasięg dzięki wydajnym akumulatorom i silnikowi sięga nawet 100 km na jednym ładowaniu.

Wszystkie te i wiele innych cech rowerów elektrycznych mają ogromny wpływ na ich rosnącą popularność, dlatego cieszyć może również fakt, że to właśnie polska marka rowerowa jest jednym z pionierów tego typu jednośladów produkowanych w naszym kraju.

EcoBike to firma z Wrocławia, która przebojem zdobywa serca polskich rowerzystów i drogi w całym kraju. Marka jest stosunkowo młoda, bo istnieje od kilka lat, jednak jej doświadczenie w dużej części opiera się o 25 lat praktyki firmy Motorbike, której jest częścią. Firma posiada swoje sklepy we Wrocławiu, jednak dystrybucją rowerów elektrycznych zajmują się także partnerskie sklepy rowerowe, dzięki czemu ich sprzedaż możliwa jest na terenie całego kraju. Rowery elektryczne EcoBike projektowane są z myślą o kliencie i jego potrzebach dlatego zarówno sam kształt ramy i zestawienie wszystkich niezbędnych komponentów rowerowych sprawia, że polskie rowery elektryczne należą do jednych z najwygodniejszych i najbezpieczniejszych jednośladów.

Ciekawym rozwiązaniem biznesowym EcoBike jest produkcja gotowych rowerów elektrycznych, jak i oferta zestawów elektrycznych z silnikiem i baterią do samodzielnego montażu. Dzięki temu niemal każdy jednoślad można przerobić na rower elektryczny, co jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla rowerowych pasjonatów jak i dla majsterkowiczów. Takie rozwiązanie dostarcza marce EcoBike coraz więcej zadowolonych klientów już nie tylko w Polsce ale i poza jej granicami.

Najwyższa jakość rowerów elektrycznych potwierdzona jest również przez restrykcyjne kryteria nakładane na pojazdy elektryczne przez Unię Europejską, jak i standardy branży rowerowej, które każdy model sygnowany przez EcoBike spełnia mając na uwadze tak doznania z jazdy jednośladem jak i bezpieczeństwo.

Nową kolekcję rowerów elektrycznych EcoBike możecie zobaczyć oraz przetestować w sklepach stacjonarnych BikeSalon w Warszawie oraz w Gdyni.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s